Responsabil tehnic montaj si service

Responsabilitati:

  • Suport tehnic pt. clienti, montaj, punere in functiune si service pentru echimpamentele si utilajele industriale din oferta firmei: fluxuri de granulare peleti, prese de brichetat, uscatoare lemn, uscatoare de biomasa, tocatoare, cazane industriale, sisteme de detectie si stingere a scanteii, sisteme de detectie a metalelor, etc.
  • Inregistrarea, colectarea, monitorizarea, analiza, evaluarea si raportarea de date, inaintarea de recomandari pentru rezolvarea, imbunatatirea si optimizarea procesului de mentenanta si service.

Cerinte:

  • Studii tehnice medii sau superioare: energetic, automatizari, mecanic.
  • Cunostinte de natura electrica, hidraulica, mecanica, pneumatica.
  • Persoana activa, independenta, ambitioasa.
  • Abilitate de rezolvarea problemelor.
  • Abilitati relationare si de comunicare.
  • Abilitati de analiza si sinteza globala.
  • Cunostinte de utilizare PC (Exel, Word)
  • Carnet de conducere cat B.
  • Disponibilitate deplasari in tara si in strainatate.
  • Cunoasterea limbii engleze (nivel utilizator independent).

Avantaj:

  • Experienta in mentenata utilajelor industriale.
  • Cunoasterea limbilor: maghiara / rusa / germana.
  • Cunostinte avansate CAD.
  • Cunostinte sudura.

Oferta:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Masina de serviciu, telefon, laptop.
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Nota: Vor fi contactati doar candidatii selectati in vederea unui interviu.
Instruirea se face dupa angajare.

CV la adresa human(at)kenobi(dot)ro

Va rugam in CV-ul dvs completati raspunsurile pentru mini interviu:

  1. Sunteti disponibil la deplasari in tara sau strainatate de peste 3 zile ?
  2. Modul de colaborare propus de noi este statut de angajat sau partener cu forma juridica. Dvs. ce preferati?